Umowa oferty publicznej

Uwaga! Prosimy o uważne zapoznanie się z tymi warunkami przed przeglądaniem tej witryny. Jeśli nie zgadzasz się z tymi warunkami, nie korzystaj z tej witryny.

Korzystaj z witryny

Witryna artiflame.pl (zwana dalej „Artiflame”) umożliwia przeglądanie i pobieranie materiałów z tej witryny (zwanej dalej „Witryną”) wyłącznie do osobistego, niekomercyjnego użytku, pod warunkiem zachowania wszystkich informacji o prawach autorskich i inne informacje o prawie własności zawarte w materiałach źródłowych i wszelkich ich kopiach. Zabronione jest modyfikowanie materiałów niniejszej Witryny, a także rozpowszechnianie lub wyświetlanie ich w jakiejkolwiek formie lub wykorzystywanie w jakikolwiek inny sposób do celów publicznych lub komercyjnych. Jakiekolwiek wykorzystanie tych materiałów na innych stronach lub w sieciach komputerowych jest zabronione.

Zastrzeżenie

Materiały i usługi na tej stronie są dostarczane „tak jak są” bez jakiejkolwiek gwarancji. Artiflame nie gwarantuje dokładności ani kompletności materiałów, programów i usług udostępnianych na tej Stronie. Artiflame może w dowolnym czasie, bez uprzedzenia, wprowadzać zmiany w materiałach i usługach udostępnianych na tej Stronie, a także w produktach i cenach tam wymienionych. W przypadku przestarzałości materiałów i usług w Serwisie „Artiflame” nie jest zobowiązany do ich aktualizacji. W żadnym wypadku Artiflame nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody (w tym między innymi szkody wynikające z utraty zysków, danych lub przerwy w działalności gospodarczej) wynikające z korzystania, niemożności korzystania lub wyników korzystania z tej witryny.

Zarejestruj się w witrynie

Rejestrując się w Witrynie, zgadzasz się na podanie wiarygodnych i dokładnych informacji o sobie i swoich danych kontaktowych.

W wyniku rejestracji otrzymujesz login i hasło, za bezpieczeństwo którego jesteś odpowiedzialny. Ponosisz również odpowiedzialność za wszelkie działania podejmowane w ramach Twojego loginu i hasła w Serwisie. Jeśli zgubisz swoje dane uwierzytelniające, zgadzasz się nas o tym powiadomić.

Opinie i komentarze

Kontaktując się z nami lub zostawiając komentarze na stronie, odpowiadasz za to, że ta wiadomość nie jest nielegalna, szkodliwa, zawierająca groźby, zniesławiająca, obraźliwa moralność, naruszająca prawa autorskie, promująca nienawiść i/lub dyskryminację na tle rasowym, etnicznym , o charakterze seksualnym, religijnym, społecznym, zawiera znieważanie określonych osób lub organizacji, a także w jakikolwiek inny sposób narusza obowiązujące ustawodawstwo Ukrainy. Zgadzasz się, że wszelkie Twoje wiadomości Artiflame mogą zostać usunięte bez Twojej zgody i mogą być używane bezpłatnie według własnego uznania. Artiflame nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek informacje publikowane przez użytkowników Witryny.

Wykorzystanie danych osobowych

Używamy różnych technologii do zbierania i przechowywania informacji podczas odwiedzania strony internetowej Artiflame (więcej o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych). Może to obejmować zapisanie jednego lub więcej plików cookie lub anonimowych identyfikatorów. Używamy również plików cookie i anonimowych identyfikatorów podczas interakcji z usługami oferowanymi przez naszych partnerów, takimi jak usługi reklamowe, takie jak te, które mogą pojawiać się w innych witrynach.