ArtiFlame – czołowy producent kominków elektrycznych

Specjalizujemy się w produkowaniu i dostarczaniu kominków elektrycznych pod marką ArtiFlame.
 
Naszym celem jest umożliwienie ludziom wyboru wysokiej jakości nowoczesnych kominków elektrycznych w optymalnej cenie, aby poprawić design wnętrz i zapewnić maksymalną przytulność oraz komfort w domu lub przestrzeni publicznej.
 
Zespół firmy ArtiFlame koncentruje się na ciągłym poszukiwaniu innowacyjnych produktów i rozwiązań w segmencie kominków elektrycznych i wyposażeniu domu. Aktywnie pracujemy nad rozwojem i rozszerzeniem asortymentu, aby każdy konsument wybrał odpowiedni dla niego produkt w akceptowalnym przedziale cenowym.
 
Nasze wyróżniki to: wąska specjalizacja; nowoczesny design, wysoka jakość i bezpieczeństwo towarów; stała dostępność produktów na magazynie; serwis gwarancyjny.
 
Opracowujemy design produktów na podstawie najlepsze doświadczenia rynków europejskiego i północnoamerykańskiego oraz zlecamy produkcję u najlepszych światowych dostawców.
 
Specjalizacja wyłącznie na kominkach elektrycznych pozwala nam zapewnić wsparcie konsumentów na najwyższym poziomie. Dążymy do tego, aby klienci zawsze mieli z naszych produktów maksymalną przyjemność estetyczną oraz oczekiwaną wartość praktyczną.